#1 2010-07-26 11:39:16

Gatuir

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 2
Punktów :   

Gatuir

Na początek, akceptuję regulamin.

A oto historia:

Był sobie jasny dzień, ptaszki ćwierkały, trawa zielona, drzewa kwitną, wiadomo, wiosna.
Idzie środkiem szlaku, pewny siebie, dobrze zbudowany młodzian co to myśli że cały świat jego jest. Wracał właśnie z targu w mieście a dobry humor zawdzięczał temu że udało mu sie sprzedać skisłe mleko jakiemuś naiwniakowi. Pewny że w domu będzie czekała go nagroda chciał tam zajść jeszcze przed zmrokiem. Został mu ostatni zakręt na szlaku, gdy nagle zauważył coraz gęstszy dym unoszący się tuż ponad wierzchołkami drzew. "No ładnie, pewnie tatko znów po pijaku spalił stodołe" pomyślał młodziak. Kiedy jednak wyszedł z lasu jego mina diametralnie zrzedła. Paliła sie nie tylko stodoła ale i całe gospodarstwo, wszędzie walały sie truchła martwego bydła. W powietrzu unosił się swąd śmierci... Nie miał problemów z odnalezieniem ojca, który latał jak oszalały z jednym małym wiaderkiem od studni do domu i nadaremnie starał się ugasić szalejący pożar.
- Tatko kto to zrobił? - wykrztusił osłupiały chłopak.
- Kto kto, jak to kto? Wolna Kompania, a któżby inny, chcieli mi ochędożyć krowe (o gustach sie nie dyskutuje) alem im zabronił to powiedzieli że jak nie oni to nikt i zaczęli szaleć. Uciekli już pewnie do swojej jaskini i chędożą jakieś inne biedne boskie stworzenie.
- Tak nie może być! - rzucił hardo młodziak. - Ktoś musi im pokazać że nie są ponad prawem! I to będe ja!
- Tak, nareszcie masz szanse zostać wojownikiem, tak jak marzyłeś. - zaczął go zachęcać ojciec. - Mam gdzieś jeszcze 2 miecze z czasów mego dziadka, weź je i wymierz sprawiedliwość!
Długo nie trzeba było jeszcze namawiać młodzieńca do wyprawy, więc zapakował sie w skórzaną zbroje, na plecy założył dwa miecze i ruszył żwawym krokiem do wspomnianej jaskini, a że nie miał do niej daleko to zdążył jeszcze przed zmrokiem.
Wszedł hardym krokiem do jaskini zręcznie omijając wszelkie pułapki zastawione na niechcianych gości. Szybko rozprawił się z napotkanymi po drodze wartownikami, aż w końcu stanął w "komnacie" herszta i całej reszty Wolnej Kompanii.
- Teraz zginiecie wszyscy, za wszystkie zbrodnie jakich sie dopuściliście! - krzyknął jak w ekstazie chłopak.
Walka nie trwała krótko, a że herszt nie mógł sie rozczepić z kozą to i nie stawiał zaciętego oporu. Chłopak stanął na środku sali i dumnie spojrzał w koło. Ogarnęła go niewypowiedziana radość... Nagle poczuł potężne kopnięcie w zad...
To koza kopnęła go i przemówiła głosem ojca...
- Wstawaj wałkoniu! Cały dzień byś tylko spał! Gnojówke trzeba przerzucić na pole!

Na imię mam Marcin, pracuję, nie uczę się, nie dzieci ni żony (narazie).
Mieszkam w Toruniu.
Kiedyś byłem w tym klanie i chce tu znów wrócić.

Screen: http://img828.imageshack.us/img828/3923/shot00011.png
Gatuir - Shillien Elder na 40 którego chce jak najbardziej rozwinąć.
Lingran - Prorok na 61, rzadko nim gram, choć w klanie może sie przydać.
Linael - Gladiator na 68, w razie potrzeby może sporo zdziałać.
Mungar - Spoil na 61, jakby kto chciał coś co można wydobyć z mobów, mówić śmiało.
Adherd - Dark Avenger na 48, również byłby dostępny w miare zapotrzebowania.

Moge grać w miare możliwości, gdyż w pracy w tygodniu spędzam jakieś 10h i jest to praca zmianowa.

To by było na tyle ode mnie.

Offline

 

#2 2010-07-26 13:25:11

 Aremi

Zastępca Lidera

11477115
Skąd: Jelenia Góra
Zarejestrowany: 2010-06-28
Posty: 50
Punktów :   

Re: Gatuir

Ja mam zmienne zdanie często... co z dawnymi urazami do mnie?

Poczekam aż się reszta wypowie.

Offline

 

#3 2010-07-26 13:55:29

 Enidriel

Zbanowany

5929225
Zarejestrowany: 2010-06-28
Posty: 17
Punktów :   

Re: Gatuir

Gatuir ja jestem na tak poniewaz jak sam napisales akceptujesz regulamin czyli jestes swiadomy tego co cie czeka haha
Aczkolwiek nie bylo mnie w klanie gdy do niego nalezales odeszles Hm no dobra ale musisz sie liczyc z tym iz jesli odstawisz jakis cyrk ktory zle wplynie na klan (aremi mi wspominal o sytuacji z przed mojego dolaczenia) bede pierwsza ktora postawi nad toba wielki minus Hmph...
Spokojnie nie jestem az tak wredna jak by to wynikal z powyzszej wypowidzi mam na mysli cos naprawde duzego hyhy

Tak wiec jak wczesniej nabaknelam jestem na TAK bys zostal przyjety

PS: Fajne opowiadanie ^^

Enidriel

Offline

 

#4 2010-07-26 14:53:08

Kharger

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 3
Punktów :   

Re: Gatuir

<Ork wyłonił się z drugiego pomieszczenia zarzucając wielki topór na ramię> Z tego co słyszę i widzę nie będzie większych zastrzeżeń. Dawne urazy to dawne urazy. Ludzie sie zmieniają. A zwłaszcza podczas gadki pewnej Ylfki<wskazuje szybko na Eni>Jestem na Tak

Offline

 

#5 2010-07-28 10:40:19

Niteri

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-28
Posty: 33
Punktów :   

Re: Gatuir

Ja raczej tez jestem na tak, nie ma cie na mojej czarnej liscie graczy, wiec nie widze przeciwskazan.
A tak zbaczajac z tematu to ... "Spokojnie nie jestem az tak wredna..." to bym nie wierzyl, Eni na bank jest ruda hrhrhrh.

Ostatnio edytowany przez Niteri (2010-07-28 10:40:56)


Róże na górze, fiołki na dole,
tak mi się nie chce, ze ja pie'dole.

Offline

 

#6 2010-07-28 11:27:16

 Aremi

Zastępca Lidera

11477115
Skąd: Jelenia Góra
Zarejestrowany: 2010-06-28
Posty: 50
Punktów :   

Re: Gatuir

Niteri napisał:

Ja raczej tez jestem na tak, nie ma cie na mojej czarnej liscie graczy, wiec nie widze przeciwskazan.
A tak zbaczajac z tematu to ... "Spokojnie nie jestem az tak wredna..." to bym nie wierzyl, Eni na bank jest ruda hrhrhrh.

Ja już nie mogę ze śmiechu.

Offline

 

#7 2010-07-28 13:06:30

 Enidriel

Zbanowany

5929225
Zarejestrowany: 2010-06-28
Posty: 17
Punktów :   

Re: Gatuir

Cicho tam... phi nie jestem ruda xD jestem blondynka... no co ^^

Offline

 

#8 2010-07-28 13:59:01

 Grin

Użytkownik

6044357
Skąd: Nekla
Zarejestrowany: 2010-06-29
Posty: 20
Punktów :   

Re: Gatuir

Jestem na TAK. Po przeczytaniu opowiadania stwierdziłem, że taka osoba w klanie nam się przyda.

P.S. Usuńcie ten offtop (dwa posty nade mną).

Ostatnio edytowany przez Grin (2010-07-28 15:28:59)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl